Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Про моральні аспекти штучного запліднення людини » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Релігія : Про моральні аспекти штучного запліднення людини  
 
   
 
 
   
 

Медична клініка Лос-Анджелесу, в Сполучених Штатах Америки, яка спеціалізується в галузі штучного запліднення, оголосила майбутнім батькам можливість вибирати стать своєї дитини, як також певні естетичні якості: колір очей, волосся та інше.

Для "Радіо Ватикану" цю подію прокоментував монсеньйор Еліо Згреччя, вислужений Президент Папської академії "За життя", зазначаючи, що це не вперше з’являються подібні повідомлення, які мають на меті лише збільшити кількість своїх клієнтів. Він також зазначив, що у наш час у клініках такого типу проводять селекцію ембріонів, залишаючи здоровий ембріон, натомість вбиваючи ті зародки, у яких виявляють якісь патології, зокрема, із спадковими хворобами. А, згідно із оголошенням Лос-Анджелеської клініки, тепер відкривається шлях для інших біотехнологій, які дозволятимуть батькам задовольнити також і свої естетичні смаки.

Монсеньйор Еліо Згреччя наголосив, що, в кожному разі, оскільки мова йде про маніпуляцію тілом людини, таке втручання є етично некоректним, воно ображає гідність ще ненародженої дитини, ембріона. Так, як недозволеним є вбивати дітей (ембріони), у яких виявили дефекти, так само недозволеним є підбір дитини, згідно із смаками батьків. Як наголосив Владика Еліо, – це типовий приклад науки, яка стає на службу не добра, а зла. Маніпуляції такого роду, недозволене втручання у Боже діло сотворіння людини, є виявом бажання домінувати над людським життям. І, на превеликий жаль, дуже часто на такі неморальні ініціативи немає відповідної реакції на державному рівні.

 

www.oecumene.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp


 
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2551
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА