Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Створено Клівлендський осередок „Нової Української Хвилі”. » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Лютий 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : Створено Клівлендський осередок „Нової Української Хвилі”.  
 
   
 
 
   
 
Створено Клівлендський осередок „Нової Української Хвилі”.

alt

1-го лютого цього року було створено клівлендський осередок Всеамериканської громадської організації „Нова Українська Хвиля” далі «НУХ». Збори відбулися у приміщенні церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Здається сам Господь благословив українців клівленда на цю важливу подію. Було по весняному тепло, яскраві сонячні промені освітлювали залю установчих зборів. Традиційно збори розпочались молитвою, яку провів парох церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Михайло Дроздовський. Вступне слово виголосив організатор ініціативного комітету Остап Стахів. Він наголосив на необхідності координації зусиль українців останньої імміграційної хвилі. Кількість новоприбулих іммігрантів з України не зменшується, а клівлендської організації яка б ставила собі за мету підтримку та захист їхніх інтересів досі не було. На цей час уже існують осередки „Нової Української Хвилі” в Пітсбургу, Гардфорді, Стендфорді, Філадельфії, Ньюджерзі, Нью Йорку та Балтіморі. Серед українців четвертої хвилі є чимало активних людей, які хотіли б організуватися з метою впливу на діяльність української діаспори та державотворчі процеси в Україні . Наша діаспора має величезний інтелектуальний потенціал, який треба організувати задля виходу України з політичної та економічної кризи. Серед нас є обдаровані науковці, митці, підприємці та люди їнших професій, яким не байдуже майбутнє України.

Про статут організації розповів редактор радіостанції УЗО „Україна” Петро Твардовський. Далі перед присутніми виступив голова «УЗО» Василь Ліщинецький. Пан магістр розповів про історію створення та роботу Українських Злучених Організацій. Доповідач наголосив на необхідності активізації українців останньої імміграційної хвилі.

За пропозицією пані Хрестини Чабан присутні заслухали виступ кандидата на посаду голови клівлендського осередку Всеамериканської громадської організації «НУХ» заслуженого артиста України Остапа Стахіва. Далі відбулось голосування за підсумком якого присутні обрали головою клівлендського осередку Остапа Стахіва. Після цього було обрано склад координаційно – виконавчої ради. Члени зборів обрали заступника голови, секретаря, скарбника, координаторів з освітньо – культурної діяльності та роботи з молоддю.

На зборах пролунало чимало слушних пропозицій щодо майбутньої діяльності клівлендського осередку «НУХ». Зокрема, домагатися відкриття у Клівленді постійно діючого Консульського відділу Посольства України у США, відкриття п’ятиденного повноцінного українського садочка, організація мистецьких проектів за участю наших художників, музикантів та поетів, активна робота з українською молоддю з метою запобігання швидкій асиміляції, замовлення відео та аудіо матеріалів для бібліотек місцевих церковних громад, та надання допомоги новоприбулим українським сім’ям . Це лише деякі з пропозицій які звучали з вуст присутніх.

Представники попередньої хвилі зробили свій вагомий внесок у розбудову української громади в Канаді та Північній Америці. Тож прийшов час «Нової Української Хвилі» взяти ініціативу у власні руки. До співпраці запрошуються небайдужі українці не залежно від статусу та приналежності до церковної громади. Лише разом ми зможемо втілити у життя наші задуми. Усіх зацікавлені діяльністю клівлендського осередку «Нової Української Хвилі» можуть телефонувати до нас за тел. 1 (216) 973 4961 або писати на електронну адресу: ostakhiw@lycos.com.


Сергій Задко,
Заступник голови клівленського осередку
Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» .


 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3536
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА