Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Грудень 2008    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : Збори Стемфордського осередку "Нової Української Хвилі"  
 
   
 
 
   
 
Збори Стемфордського осередку Всеамериканської громадської організації "Нова Українська Хвиля"

alt


Суботнього вечора, 13 грудня 2008 р., в приміщенні актового залу Української бібліотеки, відбулися збори Стемфордського осередку Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля», у яких взяли участь близько 50 осіб, більшість з яких молодь до 30 років.

Мирослава Роздольська, Голова «Нової української Хвилі», розповіла присутнім про діяльність організації, зокрема про плідну зустріч представників Координаційної Ради з Дружиною Президента України Катериною Ющенко у Пітсбургу, ПА 30 листопада ц.р., та Послом України  у США Олегом Шамшуром.
Пані Мирослава наголосила також, що проведена у вересні Міжнародна науково-практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» стала поштовхом до об'єднання інтелектуальних та наукових сил діаспори. І, як наслідок, плідна співпраця з розробки концепції української національної Ідеї в основі якої - «Сільськогосподарська реформа», яка може сприяти поверненню українців на рідні землі.

Роман Станіславський, якого було обрано Головою Стемфордського осередку, представив громаді своє бачення та пропозиції щодо діяльності осередку.  Виступаючі поділилися своїми ідеями, як згуртувати людей та покращити життя нашої української спільноти. Вирішено зорганізувати Різдвяний вертеп, з яким можна буде відвідати якнайбільше українських родин,  дати їм відчути атмосферу Різдва та єдність зі своїм народом. В планах також святкування Маланки або «Старого» Нового року та дня св. Валентина, зустріч з Головою міста Стемфорд.

Марія Николюк з Бріджпорту, КТ розповіла присутнім історію української родини, яка переживає великі труднощі -  чоловік, працюючи на будові, упав з даху і пошкодив собі хребет, зараз він паралізований і цілком нерухомий, та не втрачає сили духу. Марія запросила громаду підтримати цю родину своєю співучастю у чужому горі. Розповіла також, що їхня спільнота у Бріджпорті збирається з колядою, щоб зібрати кошти і підтримати потерпілого матеріально. Присутні  відразу ж відгукнулися на слова Марії Николюк і зібрали добровільні датки на суму $425, які будуть передані сім'ї потерпілого.

Під час перерви й невеликого фуршету присутні мали нагоду для спілкування, а також час ознайомитися зі статутом «Нової Української Хвилі» та написати заяву про вступ до організації.

Сподіваємося, що ентузіазм та свіжі ідеї реалізуються в активній діяльності Стемфордського осередку і незадовго принесуть свої плоди.

Олена Устюжанцева
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 3)
| Переглядів: 3370
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА