Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Грудень 1969    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : За нашу і Вашу свободу!  
 
   
 
 
   
 

За нашу і Вашу свободу!

Мільйони українців живуть і працюють в Європі, в країнах Західного світу і щороку інвестують мільярди доларів в економіку України, підтримуючи не тільки свої родини, а життєздатність всієї країни. Чи легко даються ті долари, евро? Ні, нелегко. Але вони чесно зароблені, і така праця робить нас вільними. Вільними у самореалізації, у виборі кращого майбутнього для своїх дітей та онуків. Відкритими можливостями для кожного, хто хоче і вміє трудитись відрізняється цей Західний світ від пострадянських країн, від нашої рідної України, де всі можливості відкриті тільки для бандюків, і закриті для звичайних громадян.

 

Важко було повірити, як ті, що обібрали до нитки свій народ, пустили по світу мілійони своїх співгромадян, враз заявили про вибір курсу на євроінтеграцію  - у світ,  із зовсім чужими для них цінностями. Це виглядало на навернення падших. І вже добрі християни -українці готували себе до прощення.

 

Та страх невільників виявився сильнішим за прагнення до життя. Вони спочатку завагались, потім торгувались, і врешті, вирішили не покидати темряву. Та якби ж то самі. Вони ж бо взяли у заложники більше як 50-ти мільйонний народ. Тих, хто в Україні  і тих, хто поза її межами, але живе нею і хоче трудитись на своїй, Богом даній, землі.

 

У день Архангела Михаїла, темні сили оголосили війну своєму народові. Він знає як з ними боротись. Але йому потрібні і наші мечі. Літеплими уже не можемо бути, бо навіки станемо слугами тим темним на верху. Ми з Вами, брати і сестри, на рідних землях! За нашу і вашу свободу стіймо до остаточної перемоги! Разом ми сильні, бо з нами Бог!

Слава Україні! Героям Слава!

Координаційна Рада

ВГО «Нова Українська Хвиля»

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 1816
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА