DataLife Engine > В Америці > За нашу і Вашу свободу!

За нашу і Вашу свободу!


31 грудня 1969. Разместил: myroslava

За нашу і Вашу свободу!

Мільйони українців живуть і працюють в Європі, в країнах Західного світу і щороку інвестують мільярди доларів в економіку України, підтримуючи не тільки свої родини, а життєздатність всієї країни. Чи легко даються ті долари, евро? Ні, нелегко. Але вони чесно зароблені, і така праця робить нас вільними. Вільними у самореалізації, у виборі кращого майбутнього для своїх дітей та онуків. Відкритими можливостями для кожного, хто хоче і вміє трудитись відрізняється цей Західний світ від пострадянських країн, від нашої рідної України, де всі можливості відкриті тільки для бандюків, і закриті для звичайних громадян.

 

Важко було повірити, як ті, що обібрали до нитки свій народ, пустили по світу мілійони своїх співгромадян, враз заявили про вибір курсу на євроінтеграцію  - у світ,  із зовсім чужими для них цінностями. Це виглядало на навернення падших. І вже добрі християни -українці готували себе до прощення.

 

Та страх невільників виявився сильнішим за прагнення до життя. Вони спочатку завагались, потім торгувались, і врешті, вирішили не покидати темряву. Та якби ж то самі. Вони ж бо взяли у заложники більше як 50-ти мільйонний народ. Тих, хто в Україні  і тих, хто поза її межами, але живе нею і хоче трудитись на своїй, Богом даній, землі.

 

У день Архангела Михаїла, темні сили оголосили війну своєму народові. Він знає як з ними боротись. Але йому потрібні і наші мечі. Літеплими уже не можемо бути, бо навіки станемо слугами тим темним на верху. Ми з Вами, брати і сестри, на рідних землях! За нашу і вашу свободу стіймо до остаточної перемоги! Разом ми сильні, бо з нами Бог!

Слава Україні! Героям Слава!

Координаційна Рада

ВГО «Нова Українська Хвиля»